BACC63BP12D12P6
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BP12D12P6.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BP12D12P6 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1082 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BP12D12P6.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-12 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BP12D12P6
Προσανατολισμός 6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 12 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.547" (13.89mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BP12C3S9
BACC63BP12C3S9
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1578 pcs
Κατεβάστε: BACC63BP12C3S9.pdf
RFQ
BACC63BP12D12P8H
BACC63BP12D12P8H
Περιγραφή: CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE
Σε απόθεμα: 867 pcs
Κατεβάστε: BACC63BP12D12P8H.pdf
RFQ
BACC63BP12D12P6H
BACC63BP12D12P6H