BACC45FT22-12P8H
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: BACC45FT22-12P8H.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC45FT22-12P8H Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1923 pcs Φύλλο δεδομένων BACC45FT22-12P8H.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-12
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC45 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CBACC45FT22-12P8H Προσανατολισμός 8
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.625" (41.28mm)