BACC45FT20-39P8
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC45FT20-39P8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC45FT20-39P8 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1039 pcs Φύλλο δεδομένων BACC45FT20-39P8.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Σειρά MIL-DTL-26500, BACC45
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC45FT20-39P8
Προσανατολισμός 8 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 39 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά Coupling Nut
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 1.033" (26.24mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC45FT20-39PH
BACC45FT20-39PH
Περιγραφή: CONN PLG HSG MALE 39POS INLINE
Σε απόθεμα: 2703 pcs
Κατεβάστε: BACC45FT20-39PH.pdf
RFQ
BACC45FT20-39P7
BACC45FT20-39P7
Σε απόθεμα: 1283 pcs
Κατεβάστε: BACC45FT20-39P7.pdf
RFQ
BACC45FT20-39P8H
BACC45FT20-39P8H
Κατασκευαστές: Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 39POS STR