A41-43-16L
BelBel
A41-43-16L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 43VA CHAS MOUNT
Φύλλα δεδομένων: A41-43-16L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A41-43-16L
Αριθμός εξαρτήματος A41-43-16L Κατασκευαστής Bel
Διαθέσιμη ποσότητα 6178 pcs Φύλλο δεδομένων A41-43-16L.pdf
Βάρος 1.6 lbs (725.7g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 8V, Series 16V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 79.40mm L x 54.40mm W Σειρά All-4-One™
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 43 VA τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 68.20mm
Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 5.4A, Series 2.7A κέντρο Tap No