A41-25-230
BelBel
A41-25-230 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT
Φύλλα δεδομένων: A41-25-230.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A41-25-230
Αριθμός εξαρτήματος A41-25-230 Κατασκευαστής Bel
Διαθέσιμη ποσότητα 10474 pcs Φύλλο δεδομένων A41-25-230.pdf
Βάρος 1.3 lbs (589.7g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 115V, Series 230V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης Solder, Quick Connect
Μέγεθος / Διαστάσεις 71.40mm L x 54.40mm W Σειρά All-4-One™
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 25 VA Αλλα ονόματα 595-1303
A4125230
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 58.70mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 220mA, Series 110mA