415-0069-MM750
BelBel
415-0069-MM750 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY MMCX PLUG RG316 29.53"
Φύλλα δεδομένων: 415-0069-MM750.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 415-0069-MM750 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CBL ASSY MMCX PLUG RG316 29.53" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4951 pcs Φύλλο δεδομένων 415-0069-MM750.pdf
Στυλ MMCX to MMCX Σειρά -
Αλλα ονόματα J10354 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Μήκος 29.53" (750.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Συχνότητα - Max 6GHz Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX Male to Male RG-316 29.53" (750.00mm) Χρώμα White
Τύπος καλωδίου RG-316 2ο Connector MMCX Male Plug, Right Angle
1ο Connector MMCX Male Plug, Right Angle
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CBL ASSY SMA-MMCX RG178 6"
Σε απόθεμα: 8509 pcs
Κατεβάστε: 415-0070-006.pdf
RFQ
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG316 18"
Σε απόθεμα: 4707 pcs
Κατεβάστε: 415-0069-018.pdf
RFQ
Περιγραφή: CBL ASSY SMA-MMCX RG178 36"
Περιγραφή: CBL ASSY SMA-MMCX RG178 12"