415-0068-MM750
BelBel
415-0068-MM750 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY MMCX PLUG RG178 29.53"
Φύλλα δεδομένων: 415-0068-MM750.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 415-0068-MM750 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CBL ASSY MMCX PLUG RG178 29.53" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7361 pcs Φύλλο δεδομένων 415-0068-MM750.pdf
Στυλ MMCX to MMCX Σειρά -
Αλλα ονόματα J10350 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Μήκος 29.53" (750.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Συχνότητα - Max 6GHz Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX Male to Male RG-178 29.53" (750.00mm) Χρώμα White
Τύπος καλωδίου RG-178 2ο Connector MMCX Male Plug, Right Angle
1ο Connector MMCX Male Plug, Right Angle
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
415-0069-MM250
415-0069-MM250
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG316 9.843"
Σε απόθεμα: 4536 pcs
Κατεβάστε: 415-0069-MM250.pdf
RFQ
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG316 24"
Σε απόθεμα: 4482 pcs
Κατεβάστε: 415-0069-024.pdf
RFQ
415-0068-MM150
415-0068-MM150
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG178 5.906"
Κατεβάστε: 415-0068-MM150.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG316 18"
Κατεβάστε: 415-0069-018.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG178 9.843"
Κατεβάστε: 415-0068-MM250.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG178 24"
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG178 12"
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG178 18"
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG316 12"
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG316 5.906"
Κατεβάστε: 415-0069-MM150.pdf
415-0068-MM500
415-0068-MM500
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG178 19.69"
Κατεβάστε: 415-0068-MM500.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY MMCX PLUG RG316 6"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών