415-0054-MM750
BelBel
415-0054-MM750 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY BNC PLUG RG58 29.53"
Φύλλα δεδομένων: 415-0054-MM750.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 415-0054-MM750 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CBL ASSY BNC PLUG RG58 29.53" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15641 pcs Φύλλο δεδομένων 415-0054-MM750.pdf
Στυλ BNC to BNC Σειρά -
Αλλα ονόματα J10339 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Μήκος 29.53" (750.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Συχνότητα - Max 4GHz Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-58 29.53" (750.00mm) Χρώμα Black
Τύπος καλωδίου RG-58 2ο Connector BNC Male Plug
1ο Connector BNC Male Plug
Σχετικά προϊόντα
415-0054-M1.5
415-0054-M1.5
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG RG58 4.9'
Σε απόθεμα: 13480 pcs
Κατεβάστε: 415-0054-M1.5.pdf
RFQ
415-0054-MM250
415-0054-MM250
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG RG58 9.843"
Κατεβάστε: 415-0054-MM250.pdf
RFQ
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 12"
Κατεβάστε: 415-0056-012.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 36"
Κατεβάστε: 415-0056-036.pdf
415-0054-MM500
415-0054-MM500
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG RG58 19.69"
Κατεβάστε: 415-0054-MM500.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 5'
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG59 12"
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 4'
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 24"
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58 5'
Περιγραφή: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58 4'
415-0054-M1.0
415-0054-M1.0
Κατεβάστε: 415-0054-M1.0.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών