415-0034-MM750
BelBel
415-0034-MM750 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA RG316 DS 29.53"
Φύλλα δεδομένων: 415-0034-MM750.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 415-0034-MM750 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CBL ASSY SMA RG316 DS 29.53" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8965 pcs Φύλλο δεδομένων 415-0034-MM750.pdf
Στυλ SMA to SMA Σειρά -
Αλλα ονόματα J10320 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Μήκος 29.53" (750.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Συχνότητα - Max 12.4GHz Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-316 DS 29.53" (750.00mm) Χρώμα White
Τύπος καλωδίου RG-316 DS 2ο Connector SMA Male Plug, Right Angle
1ο Connector SMA Male Plug
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CBL ASSY SMA RG316 DS 36"
Σε απόθεμα: 8819 pcs
Κατεβάστε: 415-0035-036.pdf
RFQ
Περιγραφή: CBL ASSY SMA RG316 DS 18"
Κατεβάστε: 415-0035-018.pdf
RFQ
Περιγραφή: CBL ASSY SMA RG316 DS 4'
415-0034-MM150
415-0034-MM150
Περιγραφή: CBL ASSY SMA RG316 DS 5.906"
Κατεβάστε: 415-0034-MM150.pdf
415-0034-M1.5
415-0034-M1.5
Περιγραφή: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 4.9'
Κατεβάστε: 415-0034-M1.5.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY SMA RG316 DS 24"
415-0034-M1.0
415-0034-M1.0
Περιγραφή: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 3.3'
Κατεβάστε: 415-0034-M1.0.pdf
415-0034-MM500
415-0034-MM500
Περιγραφή: CBL ASSY SMA RG316 DS 19.69"
Κατεβάστε: 415-0034-MM500.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY SMA RG316 DS 6"
Περιγραφή: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 4'
415-0034-MM250
415-0034-MM250
Περιγραφή: CBL ASSY SMA RG316 DS 9.843"
Κατεβάστε: 415-0034-MM250.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY SMA RG316 DS 12"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών