415-0029-MM750
BelBel
415-0029-MM750 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA PLUG RG316 29.53"
Φύλλα δεδομένων: 415-0029-MM750.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 415-0029-MM750 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CBL ASSY SMA PLUG RG316 29.53" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13723 pcs Φύλλο δεδομένων 415-0029-MM750.pdf
Στυλ SMA to SMA Σειρά -
Αλλα ονόματα J10287 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Μήκος 29.53" (750.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Συχνότητα - Max 12.4GHz Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-316 29.53" (750.00mm) Χρώμα Gray
Τύπος καλωδίου RG-316 2ο Connector SMA Male Plug
1ο Connector SMA Male Plug
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CBL ASSY SMA PLUG RG316 36"