415-0016-MM750
BelBel
415-0016-MM750 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY MCX RG316 29.53"
Φύλλα δεδομένων: 415-0016-MM750.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 415-0016-MM750 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CBL ASSY MCX RG316 29.53" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4632 pcs Φύλλο δεδομένων 415-0016-MM750.pdf
Στυλ MCX to MCX Σειρά -
Αλλα ονόματα J10260 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Μήκος 29.53" (750.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Female to Male
Συχνότητα - Max 6GHz Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial MCX to MCX Female to Male RG-316 29.53" (750.00mm) Χρώμα Gray
Τύπος καλωδίου RG-316 2ο Connector MCX Female Socket
1ο Connector MCX Male Plug
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
415-0016-M1.0
415-0016-M1.0
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CBL ASSY MCX RG316 3.3'
Σε απόθεμα: 5390 pcs
Κατεβάστε: 415-0016-M1.0.pdf
RFQ
415-0016-MM500
415-0016-MM500
Περιγραφή: CBL ASSY MCX RG316 19.69"
Σε απόθεμα: 5003 pcs
Κατεβάστε: 415-0016-MM500.pdf
RFQ
Περιγραφή: CBL ASSY MCX PLUG RG316 30"
Κατεβάστε: 415-0017-030.pdf
415-0016-MM150
415-0016-MM150
Περιγραφή: CBL ASSY MCX RG316 5.906"
Κατεβάστε: 415-0016-MM150.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY MCX PLUG RG316 24"
Κατεβάστε: 415-0017-024.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY MCX PLUG RG316 18"
Περιγραφή: CBL ASSY MCX PLUG RG316 12"
Περιγραφή: CBL ASSY MCX PLUG-SCKT RG316 36"
Περιγραφή: CBL ASSY MCX PLUG-PLUG RG316 6"
Περιγραφή: CBL ASSY MCX PLUG RG316 36"
415-0016-MM250
415-0016-MM250
Περιγραφή: CBL ASSY MCX RG316 9.843"
Κατεβάστε: 415-0016-MM250.pdf
Περιγραφή: CBL ASSY MCX PLUG-SCKT RG316 30"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών