20IMX35D15D15-8G
BelBel
20IMX35D15D15-8G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 15V 15V 35W
Φύλλα δεδομένων: 20IMX35D15D15-8G.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 742 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20IMX35D15D15-8G Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 15V 15V 35W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 742 pcs Φύλλο δεδομένων 20IMX35D15D15-8G.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 15V Τάσης - Έξοδος 2 15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module, Conformal Coated Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00" L x 2.50" W x 0.41" H (76.2mm x 63.5mm x 10.5mm) Σειρά Melcher IMX35
Ισχύς (Watts) 35W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 19-DIP Module Αλλα ονόματα 179-2453
20IMX35D15D158G
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 4
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 4 Output 15V 15V 15V 550mA, 550mA, 550mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 550mA, 550mA, 550mA εφαρμογές ITE (Commercial)