BZT52C5V1-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZT52C5V1-HE3-18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.1V 410MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52C5V1-HE3-18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZT52C5V1-HE3-18 Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή DIODE ZENER 5.1V 410MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1735455 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52C5V1-HE3-18.pdf
Τάσης - Απομόνωση 30 Ohm Τάσης - Ανάλυση SOD-123
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 410mW Πόλωση SOD-123
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZT52C5V1-HE3-18 Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 5.1V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 410mW ±5% Surface Mount SOD-123 ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Διαμόρφωση δίοδος 100nA @ 800mV Περιγραφή DIODE ZENER 5.1V 410MW SOD123