BZG05C5V1-E3-TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZG05C5V1-E3-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.1V 1.25W DO214AC
Φύλλα δεδομένων: BZG05C5V1-E3-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZG05C5V1-E3-TR Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή DIODE ZENER 5.1V 1.25W DO214AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 565350 pcs Φύλλο δεδομένων BZG05C5V1-E3-TR.pdf
Τάσης - Απομόνωση 10 Ohm Τάσης - Ανάλυση DO-214AC
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 1.25W Πόλωση DO-214AC, SMA
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZG05C5V1-E3-TR Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 5.1V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 1.25W ±5% Surface Mount DO-214AC ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Διαμόρφωση δίοδος 1µA @ 1.5V Περιγραφή DIODE ZENER 5.1V 1.25W DO214AC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 200mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZG05C5V1-E3-TR3
BZG05C5V1-E3-TR3
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay