BZD27B7V5P-HE3-08
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZD27B7V5P-HE3-08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 0.8W DO-219AB
Φύλλα δεδομένων: BZD27B7V5P-HE3-08.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZD27B7V5P-HE3-08 Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 0.8W DO-219AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 630983 pcs Φύλλο δεδομένων BZD27B7V5P-HE3-08.pdf
Τάσης - Απομόνωση 2 Ohm Σειρά Automotive, AEC-Q101, BZD27B
Ισχύς - Max 800mW Πόλωση DO-219AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZD27B7V5P-HE3-08 Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 7.5V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 800mW Surface Mount ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Διαμόρφωση δίοδος 50µA @ 3V Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 0.8W DO-219AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 200mA