BZD27B150P-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZD27B150P-HE3-18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 150V 0.8W DO-219AB
Φύλλα δεδομένων: BZD27B150P-HE3-18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZD27B150P-HE3-18 Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή DIODE ZENER 150V 0.8W DO-219AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 683140 pcs Φύλλο δεδομένων BZD27B150P-HE3-18.pdf
Τάσης - Απομόνωση 300 Ohm Σειρά Automotive, AEC-Q101, BZD27B
Ισχύς - Max 800mW Πόλωση DO-219AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZD27B150P-HE3-18 Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 150V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 800mW Surface Mount ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Διαμόρφωση δίοδος 1µA @ 110V Περιγραφή DIODE ZENER 150V 0.8W DO-219AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 200mA