SS103VD10CAQLF7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES NTWRK 2 RES 10K OHM TO236-3
Φύλλα δεδομένων: SS103VD10CAQLF7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SS103VD10CAQLF7 Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή RES NTWRK 2 RES 10K OHM TO236-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5432 pcs Φύλλο δεδομένων SS103VD10CAQLF7.pdf
Ανοχή ±0.25% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm)
Σειρά SS103VD Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.05% Αντίσταση (Ohms) 10k
Ισχύς ανά στοιχείο - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Αλλα ονόματα 987-1376-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 2
Αριθμός Pins 3 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Λεπτομερής περιγραφή RES NTWRK 2 RES 10K OHM TO236-3