P261P-D1AS2CB50K
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POTENTIOMETER
Φύλλα δεδομένων: P261P-D1AS2CB50K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P261P-D1AS2CB50K Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 27895 pcs Φύλλο δεδομένων P261P-D1AS2CB50K.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Σειρά P261 Περιστροφή 295°
Resistive Υλικό Conductive Plastic Αντίσταση (Ohms) 50k
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 1/4-32
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Slotted ενεργοποιητή Μήκος 0.630" (16.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.126" (3.20mm)