AR2.5KL.05
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POTENTIOMETER
Φύλλα δεδομένων: AR2.5KL.05.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 430 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AR2.5KL.05
Αριθμός εξαρτήματος AR2.5KL.05 Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 430 pcs Φύλλο δεδομένων AR2.5KL.05.pdf
Ανοχή ±3% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Σειρά A Περιστροφή 3600°
Resistive Υλικό Wirewound Αντίσταση (Ohms) 2.5k
Ισχύς (Watts) 5W Αριθμό των στροφών 10
Αριθμός συμμοριών 3 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 2.5k Ohm 3 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 5W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Round ενεργοποιητή Μήκος 0.811" (20.60mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)