91WR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 91WR100LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 91WR100LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 91WR100LF
Αριθμός εξαρτήματος 91WR100LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93704 pcs Φύλλο δεδομένων 91WR100LF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.375" x 0.250" Face x 0.385" H (9.53mm x 6.35mm x 9.78mm)
Σειρά 91 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment