91AR20LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 91AR20LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 91AR20LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 91AR20LF
Αριθμός εξαρτήματος 91AR20LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74114 pcs Φύλλο δεδομένων 91AR20LF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.385" x 0.375" Face x 0.200" H (9.78mm x 9.53mm x 5.08mm)
Σειρά 91 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment