90PR500KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN
Φύλλα δεδομένων: 90PR500KLF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 90PR500KLF
Αριθμός εξαρτήματος 90PR500KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78281 pcs Φύλλο δεδομένων 90PR500KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.810" x 0.190" Face x 0.250" H (20.57mm x 4.83mm x 6.35mm)
Σειρά 90 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 500 kOhms Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 500 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment