89PR50KLFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 50KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 89PR50KLFTB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 89PR50KLFTB
Αριθμός εξαρτήματος 89PR50KLFTB Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 50KOHM 0.75W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68569 pcs Φύλλο δεδομένων 89PR50KLFTB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.810" x 0.190" Face x 0.250" H (20.57mm x 4.83mm x 6.35mm)
Σειρά 89 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 50 kOhms Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 50 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
89PR2KLFTB
89PR2KLFTB
Περιγραφή: TRIMMER 2K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Σε απόθεμα: 68193 pcs
Κατεβάστε: 89PR2KLFTB.pdf
RFQ
89PR500KLF
89PR500KLF
Περιγραφή: TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN
Σε απόθεμα: 86483 pcs
Κατεβάστε: 89PR500KLF.pdf
RFQ
89PR50KLF
89PR50KLF