89PHR50LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 89PHR50LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 50 OHM 0.75W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 89PHR50LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 89PHR50LF
Αριθμός εξαρτήματος 89PHR50LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 50 OHM 0.75W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46477 pcs Φύλλο δεδομένων 89PHR50LF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.810" x 0.190" Face x 0.340" H (20.57mm x 4.83mm x 8.64mm)
Σειρά 89 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment