84XR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 84XR100LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
Φύλλα δεδομένων: 84XR100LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 84XR100LF
Αριθμός εξαρτήματος 84XR100LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37850 pcs Φύλλο δεδομένων 84XR100LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Gull Wing
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.290" x 0.250" Face x 0.295" H (7.37mm x 6.35mm x 7.49mm)
Σειρά 84 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Αριθμό των στροφών 12 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
84XR1KLF
84XR1KLF
Περιγραφή: TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Σε απόθεμα: 42579 pcs
Κατεβάστε: 84XR1KLF.pdf
RFQ
84XR100KLFTR
84XR100KLFTR
Περιγραφή: TRIMMER 100K OHM 0.25W GW SIDE
Σε απόθεμα: 53189 pcs
Κατεβάστε: 84XR100KLFTR.pdf
RFQ
84XR100LFTR
84XR100LFTR