84PR10KLFTR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE
Φύλλα δεδομένων: 84PR10KLFTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 84PR10KLFTR
Αριθμός εξαρτήματος 84PR10KLFTR Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66036 pcs Φύλλο δεδομένων 84PR10KLFTR.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Gull Wing
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά 84 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 84PR10KLFTR-ND
Αριθμό των στροφών 12 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 10 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment