83YR200LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 83YR200LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200 OHM 0.5W J LEAD SIDE
Φύλλα δεδομένων: 83YR200LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 83YR200LF
Αριθμός εξαρτήματος 83YR200LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.5W J LEAD SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27971 pcs Φύλλο δεδομένων 83YR200LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης J Lead
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.270" x 0.200" Face x 0.355" H (6.86mm x 5.07mm x 9.02mm)
Σειρά 83 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.5W, 1/2W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment