72XWR50LF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 72XWR50LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 72XWR50LF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72XWR50LF
Αριθμός εξαρτήματος 72XWR50LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96396 pcs Φύλλο δεδομένων 72XWR50LF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.375" x 0.187" Face x 0.386" H (9.53mm x 4.75mm x 9.80mm)
Σειρά 72 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment