72PXR10LF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 72PXR10LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 72PXR10LF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72PXR10LF
Αριθμός εξαρτήματος 72PXR10LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89126 pcs Φύλλο δεδομένων 72PXR10LF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.187" H (9.53mm x 9.53mm x 4.75mm)
Σειρά 72 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment