72PMR500LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
72PMR500LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 72PMR500LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72PMR500LF
Αριθμός εξαρτήματος 72PMR500LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58846 pcs Φύλλο δεδομένων 72PMR500LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.187" H (9.53mm x 9.53mm x 4.75mm)
Σειρά 72 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 987-1529
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment