72PMR200KLF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 72PMR200KLF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72PMR200KLF
Αριθμός εξαρτήματος 72PMR200KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63582 pcs Φύλλο δεδομένων 72PMR200KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.187" H (9.53mm x 9.53mm x 4.75mm)
Σειρά 72 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72PMR200KLFTB
72PMR200KLFTB