7286R2KL.25
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
7286R2KL.25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος POT 2K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 7286R2KL.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7286R2KL.25
Αριθμός εξαρτήματος 7286R2KL.25 Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή POT 2K OHM 2W WIREWOUND LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9508 pcs Φύλλο δεδομένων 7286R2KL.25.pdf
Ανοχή ±5% Στυλ λήξης Solder Turret
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.874" Dia x 0.752" H (22.20mm x 19.10mm) Σειρά 7280
Περιστροφή 3600° Resistive Υλικό Wirewound
Αντίσταση (Ohms) 2k Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 7286R2KL25
Αριθμό των στροφών 10 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Turret σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Slotted ενεργοποιητή Μήκος 0.812" (20.63mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72871
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: 728 Y-BIT TORX T20X50MM - 10 PAC
Σε απόθεμα: 9970 pcs
Κατεβάστε: 72871.pdf
RFQ
7286R1KL.25
7286R1KL.25
Περιγραφή: POT 1K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Κατεβάστε: 7286R1KL.25.pdf
RFQ
72870 BRWN METAL 3/4
72870 BRWN METAL 3/4"X150'
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Κατεβάστε:
7286R10KL.25
7286R10KL.25
Περιγραφή: POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Κατεβάστε: 7286R10KL.25.pdf
7286R500L.25
7286R500L.25
Περιγραφή: POT 500 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Κατεβάστε: 7286R500L.25.pdf
7286R20KL.25
7286R20KL.25
Περιγραφή: POT 20K OHM 2W WIREWOUND LINEAR