7246R20KL.25
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POTENTIOMETER
Φύλλα δεδομένων: 7246R20KL.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7246R20KL.25
Αριθμός εξαρτήματος 7246R20KL.25 Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 1395 pcs Φύλλο δεδομένων 7246R20KL.25.pdf
Ανοχή ±5% Στυλ λήξης Solder Turret
Συντελεστής θερμοκρασίας ±130ppm/°C Κωνοειδής Linear
Σειρά 7246 Περιστροφή 3600°
Resistive Υλικό Wirewound Αντίσταση (Ohms) 20k
Ισχύς (Watts) 2W Αριθμό των στροφών 10
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Turret σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Round ενεργοποιητή Μήκος 0.811" (20.60mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)