68XR20LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 68XR20LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 68XR20LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 68XR20LF
Αριθμός εξαρτήματος 68XR20LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66778 pcs Φύλλο δεδομένων 68XR20LF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.435" x 0.245" Face x 0.375" H (11.05mm x 6.22mm x 9.53mm)
Σειρά 68 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment