67ZR200LF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 67ZR200LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 67ZR200LF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 67ZR200LF
Αριθμός εξαρτήματος 67ZR200LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62623 pcs Φύλλο δεδομένων 67ZR200LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.437" x 0.195" Face x 0.410" H (11.10mm x 4.95mm x 10.41mm)
Σειρά 67 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment