67WR50LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
67WR50LFTB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 67WR50LFTB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 67WR50LFTB
Αριθμός εξαρτήματος 67WR50LFTB Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71386 pcs Φύλλο δεδομένων 67WR50LFTB.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.375" x 0.195" Face x 0.472" H (9.53mm x 4.95mm x 11.99mm)
Σειρά 67 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
67WR50LF
67WR50LF