6673R5KL.25CTFS
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POTENTIOMETER
Φύλλα δεδομένων: 6673R5KL.25CTFS.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 57 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 6673R5KL.25CTFS Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 57 pcs Φύλλο δεδομένων 6673R5KL.25CTFS.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Turret
Συντελεστής θερμοκρασίας -400ppm/°C Κωνοειδής Linear
Σειρά 6670 Περιστροφή Continuous
Resistive Υλικό Conductive Plastic Αντίσταση (Ohms) 5k
Ισχύς (Watts) 3.5W Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Servo Mount
Λεπτομερής περιγραφή 5k Ohm 1 Gang Linear Servo Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 3.5W Solder Turret σινεμπλόκ Θέματος -
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Flatted ενεργοποιητή Μήκος 0.626" (15.90mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)