64YR10LF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 64YR10LF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 64YR10LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 64YR10LF
Αριθμός εξαρτήματος 64YR10LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53221 pcs Φύλλο δεδομένων 64YR10LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.165" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.19mm x 6.86mm)
Σειρά 64 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Αριθμό των στροφών 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment