64WR25KLF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 64WR25KLF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 25K OHM 0.25W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 64WR25KLF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
450 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 64WR25KLF
Αριθμός εξαρτήματος 64WR25KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 25K OHM 0.25W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68336 pcs Φύλλο δεδομένων 64WR25KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.165" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.19mm x 6.86mm)
Σειρά 64 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 25 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Αριθμό των στροφών 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 25 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment