64WR10LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
64WR10LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 64WR10LF
Κατασκευαστής / Μάρκα: BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 64WR10LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 64WR10LF
Αριθμός εξαρτήματος 64WR10LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70700 pcs Φύλλο δεδομένων 64WR10LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.165" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.19mm x 6.86mm)
Σειρά 64 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 987-1606-5
Αριθμό των στροφών 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment