62PR200KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 62PR200KLF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 62PR200KLF
Αριθμός εξαρτήματος 62PR200KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5307 pcs Φύλλο δεδομένων 62PR200KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.250" Dia x 0.210" H (6.35mm x 5.33mm)
Σειρά 62 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment