45WR20KLFT7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20K OHM 0.25W J LEAD TOP
Φύλλα δεδομένων: 45WR20KLFT7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 45WR20KLFT7
Αριθμός εξαρτήματος 45WR20KLFT7 Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.25W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34989 pcs Φύλλο δεδομένων 45WR20KLFT7.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης J Lead
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.190" x 0.154" Face x 0.209" H (4.83mm x 3.91mm x 5.31mm)
Σειρά 45 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Αριθμό των στροφών 15 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment