44WR100LFT7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
44WR100LFT7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Φύλλα δεδομένων: 44WR100LFT7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 44WR100LFT7
Αριθμός εξαρτήματος 44WR100LFT7 Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56041 pcs Φύλλο δεδομένων 44WR100LFT7.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης J Lead
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.190" x 0.138" Face x 0.209" H (4.83mm x 3.51mm x 5.31mm)
Σειρά 44 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 44WR100LF7
Αριθμό των στροφών 9 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9 Turn Top Adjustment