43WR20KLFTR
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
43WR20KLFTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP
Φύλλα δεδομένων: 43WR20KLFTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 43WR20KLFTR
Αριθμός εξαρτήματος 43WR20KLFTR Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49522 pcs Φύλλο δεδομένων 43WR20KLFTR.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης J Lead
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.161" x 0.125" Face x 0.161" H (4.10mm x 3.18mm x 4.10mm)
Σειρά 43 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 43WR20KLFT7
Αριθμό των στροφών 11 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment