43WR100LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 100OHM 0.125W J LEAD TOP
Φύλλα δεδομένων: 43WR100LFTB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 43WR100LFTB
Αριθμός εξαρτήματος 43WR100LFTB Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100OHM 0.125W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43359 pcs Φύλλο δεδομένων 43WR100LFTB.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης J Lead
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.162" x 0.125" Face x 0.162" H (4.12mm x 3.18mm x 4.12mm)
Σειρά 43 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Αριθμό των στροφών 11 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment