35WR20KLFTR
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20K OHM 0.1W TOP ADJ
Φύλλα δεδομένων: 35WR20KLFTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 35WR20KLFTR
Αριθμός εξαρτήματος 35WR20KLFTR Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.1W TOP ADJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 302435 pcs Φύλλο δεδομένων 35WR20KLFTR.pdf
Ανοχή ±25% Στυλ λήξης -
Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.144" x 0.118" Face x 0.067" H (3.65mm x 3.00mm x 1.70mm)
Σειρά 35 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.1W, 1/10W Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment