25PR100KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
25PR100KLF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 25PR100KLF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 25PR100KLF
Αριθμός εξαρτήματος 25PR100KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161165 pcs Φύλλο δεδομένων 25PR100KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.270" x 0.270" Face x 0.190" H (6.86mm x 6.86mm x 4.83mm)
Σειρά 25 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 987-1019
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment