9902120CWHT
BEI SensorsBEI Sensors
BEI Sensors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HALL EFFECT SENSOR
Φύλλα δεδομένων: 9902120CWHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9902120CWHT
Αριθμός εξαρτήματος 9902120CWHT Κατασκευαστής BEI Sensors
Διαθέσιμη ποσότητα 1949 pcs Φύλλο δεδομένων 9902120CWHT.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά *
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Λεπτομερής περιγραφή Sensor
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
99022
Κατασκευαστές: Thomas Research Products
Περιγραφή: LED LINEAR MOD 5W 3000K 12VAC
Σε απόθεμα: 4768 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: CIRCUIT BREAKER
Σε απόθεμα: 4623 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Wakefield-Vette
Περιγραφή: GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
Κατεβάστε: 9902240.pdf
99023
Περιγραφή: LED LINEAR MOD 5W 4000K 12VAC