MPL55-12S-I2
B B BatteryB B Battery
MPL55-12S-I2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: B B Battery
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 53AH
Φύλλα δεδομένων: MPL55-12S-I2.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 710 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 710 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPL55-12S-I2
Αριθμός εξαρτήματος MPL55-12S-I2 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 53AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 710 pcs Φύλλο δεδομένων MPL55-12S-I2.pdf
Βάρος 17700g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Bolt, M6 Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 9.06" L x 5.55" W x 7.95" H (230.1mm x 141.0mm x 202.0mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά MPL
Αλλα ονόματα 522-1041
MPL55-12S-I2-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
απαλλαγή Τιμή 10Hr Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 53Ah