MPL135-12-I3
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 130AH
Φύλλα δεδομένων: MPL135-12-I3.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 253 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 253 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPL135-12-I3
Αριθμός εξαρτήματος MPL135-12-I3 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 130AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 253 pcs Φύλλο δεδομένων MPL135-12-I3.pdf
Βάρος 41300g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Nut and Bolt, M8 Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 13.54" L x 10.63" W x 6.81" H (344.0mm x 270.0mm x 173.0mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά MPL
απαλλαγή Τιμή 10Hr Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 130Ah